wszystkie kategorie
Kategoria recytacji – szkoła ponadpodstawowa i ponadpostawowa
Nagrodzeni:
Małgorzata Stalka - Szkoła Podstawowa nr. 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie
Mariia Stashchenko - Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. H. Łopacińskiego w Lublinie
Magdalna Wyspiańska - Społeczne Liceum Ogólnoksztalcące im. Adama Asnyka w Lublinie
Wyróżnieni
Nadiia Saushkina - II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie
Patrycja Buczkowska - Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Lublinie
Kategoria muzyczna – szkoła podstawowa
Nagrodzeni:
Amelia Pastuszka - Zespół Szkół im. Szarych Szeregów w Tarczynie
Nikola Przepiórzyńska - Zespół Szkół im. Szarych Szeregów w Tarczynie
Mateusz Bruchacki - Szkoła Podstawowa nr. 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie
Kategoria muzyczna – szkoła ponadpodstawowa
Nagrodzeni:
Amelia Brzezińska - LXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej w Warszawie
Anna Kucybała - Liceum Ogólnokształcące w Puchaczowie
Igor Krzywicki - Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie
Natalia Domańska - Technikum nr 10 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Warszawie
Dominik Poroch,Makary Dąbrowski,Kacper Anklewicz - Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie
Tomasz Bondyra,Kacper Zając,Igor Krzywicki,Szymon Lewtak - Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie
Mateusz Chomicz, Oliwia Śmiech,Natalia Żak,Jakub Wroński - Akademickie Liceum Ogólnokształcące WSEI w Lublinie
Wyróżnieni:
Kinga Pakuła - LXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej w Warszawie
Kategoria plastyczna – szkoła podstawowa
Nagrodzeni:
Zofia Arciszewska - Zespół Szkół w Puchaczowie
Adrian Jaruga - Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie
Wyróżnieni:
Magdalena Wasilewska - Szkoła Podstawowa w Lublinie
Kategoria plastyczna – szkoła ponadpodstawowa
Nagrodzeni:
Tsiuryts Anastasiia - Liceum Melnyky – Obwód Wołyński
Emilia Drzygało - Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu
Matylda Kowalczuk - Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu
Sofia Kowaluk - Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie
Wyróżnieni:
Nikola Nowak - Zespół Szkół Cogito w Siemianowicach Śląskich
Kategoria fotograficzna – szkoła podstawowa
Nagrodzeni:
Julia Depta - Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie
Kategoria fotograficzna – szkoła ponadpodstawowa
Nagrodzeni:
Zuzanna Głąb - Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu
Gabriela Kukiełka - Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu
Natalia Worach -V Liceum Ogólnokształcące w Słupsku
Kategoria filmowa
Nagrodzeni:
Miłosz Mącik - Szkoła Podstawowa nr 50 w Lublinie
Regulamin do pobraniapod linkiem
Klauzula informacyjna do pobrania pod linkiem
Formularz zgłoszeniowy
kategoria recytacji
kategoria muzyczna
kategoria plastyczna
kategoria fotograficzna
kategoria filmowa
Drodzy Uczestnicy!
Bardzo serdecznie dziękuję Uczniom i Nauczycielom za udział w tegorocznej XXII edycji Festiwalu Herbertowskiego, który odbył się pod hasłem „Przedmioty jako nośnik pamięci w twórczości Zbigniewa Herberta”. Przygotowanie prac i utworów konkursowych wymagało w tym roku szczególnego zaangażowania wszystkich uczestników. Z przykrością informuję, że tegoroczny Koncert Laureatów nie odbył ze względu na obostrzenia sanitarne związane z pandemią.
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym z całego serca gratuluję!
Regulamin do pobrania pod linkiem
Klauzula informacyjna do pobrania pod linkiem
Formularz zgłoszeniowy
kategoria muzyczna
kategoria plastyczna
kategoria fotograficzna
kategoria filmowa