wszystkie kategorie
Kategoria recytacji – szkola podstawowa
Nagrodzeni:
Mateusz Aleksander Chomicz - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim
Mateusz Kania - Klub 19 Brygady Zmechanizowanej w Lublinie
Magdalena Michalak - Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Tarczynie
Wyróżnieni:
Przemysław Nowicki - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej
Wiktoria Pakuła - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej
Anna Piotrowska - Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie Szkoła Podstawowa w Ciecierzynie
Szymon Żak - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5, Szkoła Podstawowa nr 22 im. Bolesława Prusa w Lublinie
Kategoria recytacji – szkoła ponadpodstawowa
Nagrodzeni:
Cezary Arseniuk - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej
Aleksandra Dudyk - Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej
Katarzyna Jaczyńska - I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
Sebastian Jóźwik - II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie
Joanna Kozieł - II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie
Kacper Siwiak - XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie
Wyróżnieni:
Grzegorz Adamczuk - I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
Alicja Bobruk - Teatr Małych Form "Sylaba" w Bialskim Centrum Kultury
Kategoria muzyczna – szkoła podstawowa
Nagrodzeni:
Oliwia Białek - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Z Herberta, Szkoła Podstawowa nr 45
Julia Błaszczak - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej
Dawid Geworgjan, Anna Danaj - Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie
Daria Harmasz - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej
Kategoria muzyczna – szkoła ponadpodstawowa
Nagrodzeni:
Nikola Horzępa, Jakub Kucybała - Gminny Osrodek w Puchaczowie
Ola Jóźwiak - Akademickie Liceum Ogólnokształcące Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie
Gabriela Korneluk, Michał Rusek, Szymon Ciołek, Miłosz Chmura, Estera Wardak, Julia Wiernio, Julia Mikołajewska, Filip Markiewicz, Antoni Joński, Amelia Kuchcewicz, Weronika Skwarek, Marek Górnicki, Karolina Fatla, Franciszek Grabowski, Natalia Bednarz, Krzysztof Wiącek, Helena Klocek - XXI Liceum Ogólnokształcące im. św Stanisława Kostki w Lublinie
Wiktoria Kozakiewicz, Mateusz Pańkowski, Dominik Poroch - Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie
Maria Taczalska - Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego w Lublinie
Julia Zając - Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie
Wyróżnieni:
Zuzanna Jankowska, Franciszek Karandziej, Przemysław Piegat, Paweł Kosowski - Kwartet instrumentalno-wokalny "99" - XCIX liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta w Warszawie
Aleksandra Kozłowska, Tymoteusz Makles, Wiktoria Wachowicz, Dawid Tkaczyk - Kwartet instrumentalno-wokalny "Zjawa" - XCIX liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta w Warszawie
Marcel Ulewicz - Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie
Hubert Zielonka, Rafał Bednarz, Bartłomiej Klimek, Mateusz Pisula - Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie
Kategoria plastyczna – szkoła podstawowa
Nagrodzeni:
Natalia Czępińska - Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie
Kinga Hapak - Szkoła Podstawowa Nr 45 im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
Joanna Pitucha - Szkoła Podstawowa Nr 45 im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
Wyróżnieni:
Martyna Kamińska - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Adama Mickiewicza, Szkoła Podstawowa Nr 6 w Białej Podlaskiej
Julia Małachowska - Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie
Kategoria plastyczna – szkoła ponadpodstawowa
Nagrodzeni:
Martyna Borowiec - I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie
Olga Goworek - Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernardo Morando w Zamościu
Damian Nowak - Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego w Zamościu
Lena Pejo - XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. Stanisława Kostki w Lublinie
Alicja Przygon - Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernardo Morando w Zamościu
Wyróżnieni:
Ewa Krasoń - Zespół Szkół Nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie
Milena Puła - II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Hetmana Zamoyskiego w Lublinie
Kategoria fotograficzna – szkoła podstawowa
Nagrodzeni:
Paweł Gapski - Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie
Kalina Kaczanowska - Szkoła Podstawowa Nr 44 w ZSO Nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie
Magdalena Pawłowska - Bialskie Centrum Kultury, Biała Podlaska
Diana Smorga - Szkoła Podstawowa Nr 44 w ZSO Nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie
Wyróżnieni:
Dominik Jacak - Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie
Daniel Kuśnierz - Szkoła Podstawowa Nr 44 w ZSO Nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie
Mateusz Pazur - Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie
Kategoria fotograficzna – szkoła ponadpodstawowa
Nagrodzeni:
Daria Kolotylo - XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta w Warszawie
Daria Makarewicz - I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki we Włodawiej
Karina Michniak- I Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim
Weronika Skoczylas - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie
Wyróżnieni:
Natalia Bartnicka - I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie
Jakub Dąbrowski - Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego w Zamościu
Paulina Repeć - Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego w Zamościu
Jagoda Słupczyńska - I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
Klaudia Wnuk - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie
Kinga Zajączkowska - XXX Liceum Ogólnokształcące im. Księdza Jana Twardowskiego w Lubline
Kategoria fotograficzna
Nagrodzeni:
Marek Prokopiuk - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej
Karolina Szyduczyńska - Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu
UWAGA!
Informujemy, że w związku z zawieszeniem zajęć Koncert Laureatów XX Ogólnopolskiego Festiwalu Herbertowskiego zaplanowany na 20 marca 2020r. nie odbędzie się. Nowy termin zostanie podany niebawem
W Koncercie Laureatów występują zdobywcy Grand Prix oraz laureaci I, II i III miejsca kategorii recytacji i muzycznej.