Wyniki Laureatów XX Ogólnopolskiego Festiwalu Herbertowskiego

Drodzy Laureaci XX Ogólnopolskiego Festiwalu Herbertowskiego oraz Szanowni Państwo Ich Opiekunowie!

W związku z ograniczeniem funkcjonowania szkoły w najbliższym czasie nie przewidujemy organizacji Koncertu Laureatów.

Informację o szczegółowych wynikach Festiwalu podajemy w załączniku.

Jeszcze raz wszystkim laureatom zdobywcom Festiwalowej Statuetki - Gran Prix,  nagrodzonym i wyróżnionym

oraz uczestnikom serdecznie gratuluje i bardzo dziękuje za udział w tym Jubileuszowym Festiwalu.

Z całego serca dziękuje Państwu Nauczycielom za przygotowanie młodzieży do tego konkursu.

W najbliższym czasie do szkół zostaną przesłane  dyplomy laureatów, aby mogli wykorzystać je podczas rekrutacji.

Łączę wyrazy szacunku i wdzięczności.

Życzę Wszystkim dużo zdrowia w tym bardzo trudnym czasie.

Wojciech Kalicki

Wyniki XX Ogólnopolskiego Festiwalu Herbertowskiego

Informację o szczegółowych wynikach Festiwalu podajemy w załączniku.

Łączę wyrazy szacunku i wdzięczności.

Życzę Wszystkim dużo zdrowia w tym bardzo trudnym czasie.