wszystkie kategorie
Drodzy Uczestnicy!
Bardzo serdecznie dziękuję Uczniom i Nauczycielom za udział w tegorocznej edycji Festiwalu Herbertowskiego, który odbył się pod hasłem „Samotność w twórczości Zbigniewa Herberta”. Przygotowanie prac i utworów konkursowych wymagało w tym roku szczególnego zaangażowania wszystkich uczestników. Z przykrością informuję, że tegoroczny Koncert Laureatów nie odbędzie ze względu na bardzo rygorystyczne obostrzenia sanitarne związane z pandemią.
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym z całego serca gratuluję!
Festiwalowe statuetki, nagrody i dyplomy zostaną przesłane pocztą. Poniżej znajduje się lista osób nagrodzonych i wyróżnionych w poszczególnych kategoriach.
Przewodniczący Komisji Konkursowej
XXI Ogólnopolskiego Festiwalu Herbertowskiego
Wojciech Kalicki
Lublin, 9 kwietnia 2021 r.
Kategoria muzyczna – szkoła podstawowa
Nagrodzeni:
II miejsce - Amelia Jędrzejewska, Anna Danaj - Szkoła Podstawowa nr. 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie
Kategoria muzyczna – szkoła ponadpodstawowa
Nagrodzeni:
GRAND PRIX - Maja Dąbrowska - I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku
II miejsce - Laura Szaroń - uczennica II Liceum Ogólnokształcącego im. E.Plater w Białej Podlaskiej, Maria Kossak - uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Wł.Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim
III miejsce - Aleksandra Jóźwiak - Akademickie Liceum Ogólnokształcące Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie
Wyróżnieni:
Marcel Ulewicz - Zespół Szkół nr 1 im.Władysława Grabskiego w Lublinie - XV Liceum Ogólnokształcące
Julia Zając - Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie
Kategoria plastyczna – szkoła podstawowa
Nagrodzeni:
II miejsce - Nikola Żmudzka - Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie
III miejsce - Kinga Szczypek - Szkoła Podstawową nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie
Wyróżnieni:
Oliwia Bartnicka – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej
Julia Małachowska - Szkoła Podstawowa im. S. Marusarza w Wojciechowie
Kategoria plastyczna – szkoła ponadpodstawowa
Nagrodzeni:
GRAND PRIX - Emilia Niewożewska - Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernardo Morando w Zamościu
I miejsce - Magdalena Rachańska - Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernardo Morando w Zamościu
II miejsce - Matylda Kowalczuk - Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernardo Morando w Zamościu
II miejsce - Weronika Szubiela - Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące im. I. Paderewskiego w Lublinie
III miejsce - licja Przygon - Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernardo Morando w Zamościu
III miejsce - Beata Tyszkiewicz - I Liceum Ogólnokształcące w Parczewie
Wyróżnieni:
Oliwia Jakubowska – II Liceum Ogólnokształcące im. Gen.G. Orlicz–Dreszera w Chełmie
Karolina Kościółko - Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernardo Morando w Zamościu
Milena Lis – I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie
Magdalena Masłowska - Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące im. I. Paderewskiego w Lublinie
Sylwia Winiarczyk – I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki we Włodawie
Kaja Wlazło - II Liceum Ogólnokształcące im. Gen.G. Orlicz – Dreszera w Chełmie
Kategoria fotograficzna – szkoła podstawowa
Nagrodzeni:
I miejsce - Aniela Wolińska - Szkoła Podstawowa nr 45 im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
II miejsce - Zuzanna Czubara - Szkoła Podstawowa nr 45 im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
III miejsce - Julia Kominek - Szkoła podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie
Kategoria fotograficzna – szkoła ponadpodstawowa
Nagrodzeni:
GRAND PRIX - Anna Lusawa - XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
I miejsce - Marta Goluch - II Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach
I miejsce - Bartłomiej Sadowski - I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie
II miejsce - Jakub Kozłowski - Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące im. I. Paderewskiego w Lublinie
III miejsce - Roksana Kuńska - V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Słupsku
III miejsce - Klaudia Przesdzienk - Liceum Sztuk Plastycznych w Żorach
Kategoria filmowa
Nagrodzeni:
GRAND PRIX - Maria Jaskuła i Józefina Erbel - V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Słupsku
II miejsce - Paulina Flak - Zespół Szkół Cogito w Siemianowicach Śląskich
II miejsce - Jakub Pujanek, Jakub Kwidziński - V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Słupsku