Kategoria Recytacji – gimnazja
Nagrodzeni:
• Karwowska Katarzyna - Gimnazjum nr 3 w Łukowie
• Kuchciak Izabela – Gimnazjum nr 1 w Niemcach
• Łukasik Aleksandra – Prywatne Gimnazjum im. I. J. Paderewskiego w Lublinie
• Smyk Katarzyna – Gimnazjum nr 3 w Łukowie
• Skomorowski Jakub – Gimnazjum nr 1 w Piaskach
Wyróżnieni:
• Balcerek Julia - Gimnazjum nr 7 w Lublinie
• Brodziak Małgorzata – Gimnazjum nr 22 w Lublinie
• Brzeska Aleksandra – Gimnazjum nr 3 w Świdniku
• Mierzwa Anna – Gimnazjum nr 7 w Lublinie
• Milczarek Anna – Zespół Szkół w Kalinówce
• Mroczek Mateusz – Gimnazjum w Puchaczowie
• Niedbalska Karolina – Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim
• Popek Patryk – Koło Recytatorskie przy Szkole Podstawowej w Palikijach
Kategoria Recytacji – szkoły ponadgimnazjalne
Nagrodzeni:
• Kowalska Paulina – III LO w Lublinie
• Mazur Ewa – II LO w Białej Podlaskiej
• Szymańska Beata – II LO w Świdniku
• Tabor Karolina – ZSZ w Opolu Lubelskim
• Wójciuk Jakub – III LO w Zamościu
Wyróżnieni:
• Bakalarczyk Rafał – IX LO w Lublinie
• Kaszyca Natalia – II LO w Lublinie
• Pawelec Patryk – II LO w Zamościu
• Pieńkosz Aleksandra – I LO w Białej Podlaskiej
• Sobieszczański Sylwester – LO przy ZS nr 1 w Tomaszowie Lubelskim
• Soszka Mateusz – ZS nr 2 w Lubartowie
• Suchora Kinga – V LO w Lublinie
• Sułkowski Paweł – I LO w Chełmie
• Szarafińska Katarzyna – II LO w Białej Podlaskiej
• Zdziarski Michał – V LO w Lublinie
Kategoria Muzyczna – gimnazja
Nagrodzeni:
• Klimczak Joanna – Gimnazjum nr 1 w Lublinie
• Nowak Kinga - Gimnazjum nr 1 w Lublinie
• Bodziak Monika,
Woźniak Weronika,
Wójtowicz Karolina – Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim
Wyróżnieni:
• Antoń Damian
Wójtowicz Martyna - Gimnazjum nr 1 w Niedrzwicy Dużej
• Majewska Milena - Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim
• Sobczyńska Małgorzata – Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim
Kategoria Muzyczna – szkoły ponadgimnazjalne
Nagrodzeni:
• Buczyński Łukasz,
Krakowska Justyna,
Wagner Emilia– VII LO w Lublinie
• Tes Angelika – V LO w Lublinie
• Borowiecka Dorota – XXIII LO w Lublinie
• Rodak Adrian,
Rutkowski Piotr – ZS nr 5 w Lublinie
Wyróżnieni:
• Jezior Łukasz,
Ligęza Aleksandra – I LO w Lubartowie
• Lis Agnieszka,
• Rębacz Anna – VI LO w Lublinie
• Włoch Jagoda – II LO w Lubartowie
Kategoria Plastyczna – gimnazja
Nagrodzeni:
• Kołodziejek Emma – Gimnazjum im. Św. St. Kostki w Lublinie
Wyróżnieni:
• Koszewicz Zofia – Gimnazjum nr 19 we Wrocławiu
• Majewska Milena - Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim
• Markiewicz Aleksandra – Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim
• Zagraba Agnieszka - Gimnazjum im. Św. St. Kostki w Lublinie
Kategoria Plastyczna – szkoły ponadgimnazjalne
Nagrodzeni:
• Główka Justyna – II LO w Zamościu
• Kuźmicz Ludwika – ZS nr 3 w Lublinie
• Rycek Katarzyna – XXI LO w Lublinie
Wyróżnieni:
• Gleń Gabriela – I LO w Krasnymstawie
• Saganiak Karolina – V LO w Krakowie++