Wyniki XII Lubelskiego Festiwalu Herbertowskiego
II Edycja ogólnopolska
Kategoria plastyczna - gimnazja
Nagrodzeni:
- Alicja Macedońska – Gimnazjum św. Stanisława Kostki w Lublinie – op. Anna Mizeracka
- Agnieszka Rzążewska - Gimnazjum św. Stanisława Kostki w Lublinie – op. Anna Mizeracka
- Magdalena Suska – Gimnazjum nr 1 w Lublinie – op. Aleksandra Maziarz-Wysocka
Wyróżnieni:
- Aleksandra Markiewicz – Gimnazjum Bł. Jana Pawła II w Ostrowie Lub. – op. Anna Woźniak
- Barbara Mądra – Gimnazjum nr 10 w Lublinie – op. Katarzyna Bauer
- Paulina Paździor – Gimnazjum nr 10 ks. J. Twardowskiego – op. Dorota Chabros-Chimiuk
- Julia Przybyłowska – Gimnazjum Nr 3 Noblistów Polskich w Świdniku – op. Elżbieta Kulczyńska
- Alicja Wierzchowska – Zespół Szkół w Krężnicy Jarej – op. Agnieszka Zieleniak
- Agnieszka Zagroba - Gimnazjum św. Stanisława Kostki w Lublinie – op. Anna Mizeracka
Kategoria plastyczna – szkoły ponadgimnazjalne
Nagrodzeni:
- Roksana Jurek – Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie – op. Beata Cholszewska
- Michał Przychodzeń – IV LO im. H. Kołłątaja w Lublinie – op. Jadwiga Lis
- Karolina Rycak – XIV LO im. Z. Herberta w Lublinie - op. Monika Mirońska-Galińska
Wyróżnieni:
- Anna Górka - XIV LO im. Z. Herberta w Lublinie - op. Monika Mirońska-Galińska
- Krzysztof Janiak – Zespół Szkół nr 1 Wł. Grabskiego w Lublinie - op. Anna Balawajder
- Anita Kalinowska - XIV LO im. Z. Herberta w Lublinie - op. Monika Mirońska-Galińska
- Patrycja Koperska - XIV LO im. Z. Herberta w Lublinie - op. Monika Mirońska-Galińska
- Kinga Łaniewska – I LO im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie – op. Anna Kosmowska
- Ewelina Pieńkowska – I LO im. J. I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej – op. Anna Chomicz
- Żaneta Tarnowska – Zespół Szkół nr 4 Orląt Lwowskich w Lublinie – op. M. Dąbrowska
Kategoria Recytacji – gimnazja
Nagrodzeni:
- Bronisz Paweł – Gimnazjum św. Stanisław Kostki w Lublinie
- Golonka Justyna – Gimnazjum im. J. I. Kraszewskiego w Milanowie
- Jaworska Angelika - Gimnazjum im. J. I. Kraszewskiego w Milanowie
- Łaska Marta – Publiczne Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika
- Kuchcewicz Paulina - Zespół Szkół nr 8 w Lublinie
Wyróżnieni:
- Klimczak Joanna – Gimnazjum nr 1 w Lublinie
- Sekutowski Karol – Gimnazjum nr 3 w Świdniku
- Wierzchowska Alicja – Gimnazjum nr 3 w Krężnicy Jarej
Kategoria Recytacji – szkoły ponadgimnazjalne
Nagrodzeni:
- Buczko Żaneta – I LO w Chełmie
- Budziak Karolina – IV LO w Białej Podlaskiej
- Ligęza Aleksandra – I LO w Lubartowie
- Mazurek Alicja - II LO w Chełmie
Wyróżnieni:
- Badurowicz Aleksandra – I LO w Lubartowie
- Czuba Karolina – Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku
- Sielski Jakub – I LO w Białej Podlaskiej
- Szymańska Beata – II LO w Świdniku
- Tarnas Jan – I LO w Lublinie
- Tytoń Diana – I LO w Zamościu
Kategoria Muzyczna – gimnazja
Nagrodzeni:
- Monika Bodziak, Kamil Marzęda – Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim
- Milena Majewska, Kamil Marzęda – Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim
- Joanna Klimczak – Gimnazjum nr 1 Lublinie
Wyróżnieni:
- Agnieszka Pietrzak, Zuzanna Łęczyńska – 22 Gimnazjum przy SOSW dla Dzieci i Młodzieży Słabowidzącej i Niewidomej w Lublinie
Kategoria Muzyczna – szkoły ponadgimnazjalne
Nagrodzeni:
- Ciesielczuk Daria – II LO w Zamościu
- Janiuk Aleksandra – XIV LO w Lublinie
- Olesiejuk Marta Magdalena – I LO w Białej Podlaskiej
- Witek Kamila – VIII LO w Lublinie
- Zubkowicz Kacper – I LO w Białej Podlaskiej
Wyróżnieni:
- Jan Obroślak, Michał Kożuch – I LO w Lubartowie
- Rudzińska Aleksandra, Grymuza Jan – II LO w Lubartowie
- Rutkowski Piotr – ZS nr 5 w Lublinie
- Sidorczuk Magdalena – I LO w Białej Podlaskiej
- Sobczyńska Małgorzata, Latkowski Grzegorz – XIV LO w Lublinie
- Skorek Aleksandra, Agnieszka Lis – VI LO w Lublinie
- Szczurowska Milena, Karolina Kozłowska – I LO w Parczewie