KATEGORIA RECYTACJI
I.GIMNAZJUM
NAGRODZENI:
- Alicja Gąsior-Gimnazjum nr14 im.27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w Lublinie; op. p.A. Kucała
- Marta Łaska- Klub Kultury Scena -Biała Podlaska: op.p.R.Uściński
- Agnieszka Telega- Zespół Placówek Oświatowych ,Gimnazjum Sportowe w Międzyrzeczu Podlaskim; opiekun p.K.Miłaszewska
WYRÓŻNIENI;
- Klaudia Hasiuk- Klub Kultury Scena-Biała Podlaska; op. p.R.Uściński
- Łukasz Michalczyk-Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim; op.p.E.Wiechnik
II. PONADGIMNAZJALNE
NAGRODZENI:
- Radosław Miśkiewicz-Bursa Szkolna nr1 w Lublinie;op.p.T.Rzepniewska
- Mateusz Szejka- XIVLO im.Z.Herberta w Lublinie; op.B.Mrozek
- Monika Zgierska-XXI LO im.św. S.Kostki w Lublinie; op.p.D.Bilińska
WYRÓŻNIENI:
- Monika Anklewicz- I LOim.J.I.Kraszewskiego w Białej Podlaskiej; op.p.M.Tokarska
- Karolina Korcz- IILO im.K.K.Baczyńskiego w Świdniku; op. p.K.Mądrachowska
- Karolina Szaniawska-IVLO w Białej Podlaskiej; op.p.J.Lipka
KATEGORIA FOTOGRAFICZNA – GIMNAZJA
OSOBY NAGRODZONE:
- Bartłomiej Sochan, Gimnazjum w Niedrzwicy Dużej
OSOBY WYRÓŻNIONE:
- Beata Duszak, I Gimnazjum w Żerkowie
- Aleksandra Wójcik, Gimnazjum w Trawnikach
- Martyna Zieleniak, Gimnazjum w Niedrzwicy Dużej
KATEGORIA FOTOGRAFICZNA – PONADGIMNAZJALNE
OSOBY NAGRODZONE:
- Ewelina Kowalska, IV LO w Lublinie
- Żaneta Seroka XIV LO w Lublinie
- Patrycja Widomska XIV LO w Lublinie
- Olga Chodorowska II LO w Lublinie
- Sandra Wrońska XIV LO w Lublinie
OSOBY WYRÓŻNIONE:
- Anita Kalinowska XIV LO w Lublinie
- Adam Urzędowski, Zespół Szkół Ponadgimn. w Siemianowicach Śląskich
- Paulina Sikora XIV LO w Lublinie
KATEGORIA MUZYCZNA - GIMNAZJUM
NAGRODZENI:
- Krawczyk Alicja, Martyna Karolina - Gimnazjum nr 1 im. ks.S.Konarskiego w Lublinie
WYRÓŻNIENI:
- Ochal Maria, Macedońska Wiktoria, Śnitko Zuzanna, Białoch Oskar - Pallotyńskie Gimnazjum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Lublinie
KATEGORIA MUZYCZNA - PONADGIMNAZJALNE
NAGRODZENI:
- Majewska Milena, Wronowski Jakub - Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie
- Wojciechowska Magda, Rusztyn Bartłomiej - I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
- Mirosław Kinga, Zygmunt Aleksandra - Zespół Szkół Katolickich im. św. Brata Alberta Chmielowskiego w Puławach
- Pilipiuk Karolina, Kondraciuk Kinga - I Liceum Ogólnokształcące im.J.I.Kraszewskiego w Białej Podlaskiej
- Iwaniuk Katarzyna, Potocki Mikołaj, Wadowski Mateusz, Ludwiczuk Błażej, Daniluk Jakub - Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej
- Rudzińska Aleksandra, Borzęcki Arkadiusz - II LO im. Piotra Firleja w Lubartowie
WYRÓŻNIENI:
- Zuzanna Pikacz - IV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Białej Podlaskiej
- Massalska Martyna - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach
- Martyna Karolina - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie
- Budzyńska Aleksandra - II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie
KATEGORIA PLASTYCZNA - GIMNAZJA
OSOBY NAGRODZONE:
- Katarzyna Kalicka, Gimnazjum Nr 18 w Lublinie
- Oliwia Bucińska, Gimnazjum Nr 18 w Lublinie
OSOBY WYRÓŻNIONE:
- Karolina Gierczyńska, Gimnazjum Publiczne w Trawnikach
KATEGORIA PLASTYCZNA - PONADGIMNAZJALNE
OSOBY NAGRODZONE:
- Katarzyna Mazurek, ILO w Białej Podlaskiej
- Aleksandra Sęczyk, LO w Białej Podlaskiej
- Gabriela Czopek, XIV LO w Lublinie
- Maciej Szyper, IILO w Zamościu
OSOBY WYRÓŻNIONE:
- Klaudia Łagowska, II LO w Zamościu
- Izabela Krentowska, I LO w Białym Stoku
- Kinga Kłonica, II LO w Zamościu
- Emma Kołodziejek, XXI LO w Lublinie