I Kategoria recytacji - gimnazja
Osoby nagrodzone:
- Hasiuk Klaudia - Bialskie Centrum Kultury - Klub Kultury "Scena"
- Pietrow Wojciech - Bialskie Centrum Kultury - Klub Kultury "Scena"
Osoby wyróżnione:
- Klimek Wiktoria - Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
- Makarewicz Igor - Gimnazjum nr 6 w Lublinie
- Krenz Michał - Gimnazjum nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie
- Bojarska Wiktoria - Gimnazjum nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie
II Kategoria recytacji - ponadgimnazjalne
Osoby nagrodzone:
- Golon Bartłomiej - II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku
- Gryglicka Agnieszka - II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz - Dreszera w Chełmie- Łaska Marta - Bialskie Centrum Kultury - Klub Kultury "Scena"
Osoby wyróżnione:
- Miśkiewicz Radosław - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie
- Gadomska Katarzyna - I Liceum Ogólnokształcące im.J.I.Kraszewskiego w Białej Podlaskiej
- Nieściór Michał - Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie
III Kategoria muzyczna - gimnazja
Osoby nagrodzone:
- Tomaszewska Karolina - Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie
Osoby wyróżnione:
- Kusio Sara, Włosek Weronika, Chlebiej Edyta - Gimnazjum im. Marii Curie-Skłodowskiej w Łucce
IV Kategoria muzyczna - ponadgimnazjalne
Osoby nagrodzone:
- Alicja Lesiuk, Dominika Szeniawska, Maciej Michaluk - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I.Kraszewskiego w Białej Podlaskiej
- Dominika Zdyb, Michał Mazur - Zespół Szkół nr 2 im. Mikołaja Reja w Kraśniku- Patrycja Krzyszczuk, Karolina Ukalska, Kinga Wiązek, Ewa Zgórska - Gminny Ośrodek Kultury w Puchaczowie
- Karolina Martyna - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie
- Joanna Pawlak, Paulina Zielonka - VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie
- Natalia Dymecka, Kamila Sakowska, Michał Charewicz - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej
- Natalia Kleniewska, Tomasz Dziubiński - XCIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta w Warszawie
Osoby wyróżnione:
- Natalia Dymecka, Daniel Obroślak, Dawid Kozak - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej
- Marlena Szczerba i Karol Olesiejuk - Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Podlaskiej w Komarówce Podlaskiej
- Aleksandra Budzyńska - II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie
V Kategoria plastyczna - gimnazja
Osoby nagrodzone:
- Maleszyk Weronika - Gimnazjum nr 18 im M. Rataja w Lublinie
- Kalicka Weronika - Gimnazjum nr 18 im M. Rataja w Lublinie
- Kurębska Dominika - Gimnazjum nr 3 w Krężnicy Jarej
- Ligęza Anna - Gimnazjum nr 10 w Lublinie
Osoby wyróżnione:
- Strzempioł Andrzej - Gimnazjum nr 10 w Lublinie
- Emilia Fajt - Gimnazjum nr 18 w Lublinie
- Barbara Mądra - Gimnazjum nr 10 w Lublinie
VI Kategoria plastyczna - ponadgimnazjalne
Osoby nagrodzone:
- Mirończuk Ewelina - IV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Białej Podlaskiej
- Raczkowska Katarzyna - Zespół Szkół Ekonomicznych im. A i J Vetterów w Lublinie
Osoby wyróżnione:
- Wójcik Jan Jakub - IV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Białej Podlaskiej
- Agata Rogoźnicka - I Liceum Ogólnokształcące w Białej Podlaskiej
- Fedaczyńska Karolina - Zespół Szkół w Horodle
- Natalia Tarasiuk - Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie
VII Kategoria fotograficzna - gimnazja
Osoby nagrodzone:
- Jakub Sławecki - Gimnazjum nr 6 w Lublinie
VIII Kategoria fotograficzna - ponadgimnazjalne
Osoby nagrodzone:
- Kamila Dec - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych COGITO w Siemianowicach Śląskich
- Karolina Krawczyńska - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
- Bińczyk Jolanta - II Liceum Ogólnokształcące w Świdniku
- Sandra Wrońska - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
Osoby wyróżnione:
- Agnieszka Wrona - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
- Natalia Grabarska - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Zbigniewa Herberta w Trzebiatowie
- Natalia Toruń - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
- Katarzyna Olesiejuk - I Liceum Ogólnokształcące w Białej Podlaskiej
- Weronika Szymańska - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
IX Kategoria filmowa
Osoby nagrodzone:
- Julia Pawlak - Gimnazjum nr 3 im. prof. Mieczysława A. Krąpca w Lublinie
- Paulina Tymoszyńska - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I.Kraszewskiego w Białej Podlaskiej
Osoby wyróżnione:
- Sandra Wrońska, Michał Sztajdel - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
- Bartosz Tylec, Michał Szałaj - IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie
UWAGA!
Ogłoszenie wyników, prezentacja zwycięzców i wręczenie nagród nastąpi podczas Koncertu Laureatów 19 marca 2015r. o godz.12.30 w budynku naszej szkoły.
Przed koncertem zapraszamy laureatów kategorii recytacji i muzycznej na obowiązkową próbę na godz. 10.30!
W Koncercie Laureatów występują zdobywcy Grand Prix oraz laureaci I, II i III miejsca kategorii recytacji i muzycznej.