Kategoria recytacji – gimnazjum
Nagrodzeni:
I miejsce –Oliwia Gańska - Gimnazjum nr 1 im Króla Bolesława Chrobrego w Łęcznej
I miejsce – Konrad Sawczuk - Zespół Placówek Oświatowych nr 3 Gimnazjum Sportowe nr 3
II miejsce – Krystian Petz - Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sitnie
III miejsce – Michał Krenz - Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina
w Lublinie
III miejsce – Aleksandra Maj - Publiczne Gimnazjum
im. Księdza Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie
Wyróżnieni:
Łukasz Andrzejewski - Bialskie Centrum Kultury Klub Kultury "Scena"
Wiktoria Bojarska - Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina
w Lublinie
Artur Marczak - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim
Emilia Nowak - Gimnazjum nr 8 im. Grażyny Chrostowskiej
w Lublinie
Agnieszka Telega - Zespół Placówek Oświatowych nr 3 Gimnazjum Sportowe nr 3
Julia Wierzbik - Gimnazjum nr 1 im. Antoniego Norberta Patka w Piaskach
Kategoria recytacji – szkoły ponadgimnazjalne
Nagrodzeni:
GRAND PRIX – Oskar Rybaczek - III Liceum Ogólnokształcące
im. Unii Lubelskiej w Lublinie
I miejsce – Marta Łaska - Bialskie Centrum Kultury Klub Kultury "Scena"
II miejsce – Kamil Oleksy - I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku
II miejsce – Anna Sienkiewicz - Bialskie Centrum Kultury Klub Kultury "Scena"
III miejsce – Klaudia Hasiuk - Zespół Szkół Ogólnokształcących
I Liceum Ogólnokształcące im. J. I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej
Wyróżnieni:
Bielecka Antonina - I Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie
Borzęcki Kamil - II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie
Hasiec Karolina - I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie
Krupa Karolina - I Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie
Maciej Rydzak - Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie
Taurogiński Kamil - II Liceum Ogólnokształcące
im. gen. Gustawa Orlicz - Dreszera w Chełmie
Kategoria muzyczna – gimnazjum
Nagrodzeni:
I miejsce – Wiktoria Rabińska - Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Lublinie
II miejsce – Joanna Dołba, Jakub Wyszomirski - Gimnazjum
im. św. Stanisława Kostki w Lublinie
III miejsce – Małgorzata Jurczuk - Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie
Kategoria muzyczna – szkoły ponadgimnazjalne
Nagrodzeni:
GRAND PRIX –Patrycja Krzyszczuk, Ewa Zgórska - Gminny Ośrodek Kultury w Puchaczowie
I miejsce – Natalia Krysa - Zespół Szkół nr 1 im. C. K. Norwida
w Świdniku
II miejsce – Anna Śledź, Jakub Wójcik - Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie
II miejsce – Kinga Kołtyś, Emilia Jastrzębska, Patrycja Słomka -
VII Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Lublinie
III miejsce – Anna Łebkowska - XIV Liceum Ogólnokształcące
im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
III miejsce – Natalia Dalmata, Amelia Sulima, Julia Krawczyk - Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. gen. Franciszka Kleeberga
Kategoria plastyczna – gimnazjum
Nagrodzeni:
GRAND PRIX – Katarzyna Grabowska - Gimnazjum nr 3 w Krężnicy Jarej
I miejsce – Karolina Ostrowska - Gimnazjum nr 3 w Krężnicy Jarej
II miejsce – Natalia Lipniewska - Gimnazjum nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie
III miejsce – Karolina Miroslaw vel Matysiak - Gimnazjum nr 19
im. Józefa Czechowicza w Lublinie
Wyróżnieni:
Anna Marchyk - Gimnazjum nr 3 w Krężnicy Jarej
Jakub Zięmba - Gimnazjum nr 16 im. Fryderyka Chopina
w Lublinie
Joanna Skowyra - Zespół Szkół w Werbkowicach, Gimnazjum im. Polskich Noblistów
Kategoria plastyczna – szkoły ponadgimnazjalne
Nagrodzeni:
GRAND PRIX – Julita Krysztopa - I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku
I miejsce – Katarzyna Lendzion - II Liceum Ogólnokształcące
im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie
II miejsce – Michał Nowacki - Zespół Szkół nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim
III miejsce – Karolina Koterwas - I Liceum Ogólnokształcące
im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie
Wyróżnieni:
Mateusz Chlebuś - I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie
Wiktor Klimaszewski - I Liceum Ogólnokształcące
im. A. Mickiewicza w Białymstoku
Agata Majewska - Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. gen. Franciszka Kleeberga w Lublinie
Kategoria fotograficzna – gimnazjum
Nagrodzeni:
I miejsce – Zofia Ćwir - Gimnazjum przy Zespole Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Kategoria fotograficzna – szkoły ponadgimnazjalne
Nagrodzeni:
GRAND PRIX – Agata Majewska - Zespół Szkół Chemicznych
i Przemysłu Spożywczego im. gen. Franciszka Kleeberga w Lublinie
I miejsce – Olga Bogdańska - II Liceum Ogólnokształcące
im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie
II miejsce – Agnieszka Wrona - XIV Liceum Ogólnokształcące
im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
III miejsce – Bartosz Brzywczy - Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
w Dęblinie
Wyróżnieni:
Paulina Podkowa - II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku
Edyta Guz - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
Katarzyna Olesiejuk - I Liceum Ogólnokształcące
w Białej Podlaskiej
Oliwia Parcheta - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
Kategoria filmowa
Nagrodzeni:
I miejsce –Marcin Nowakowski - Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach
UWAGA!
Ogłoszenie wyników, prezentacja zwycięzców i wręczenie nagród nastąpi podczas Koncertu Laureatów 1 kwietnia 2016r. o godz.12.30 w budynku naszej szkoły.
Przed koncertem zapraszamy laureatów kategorii recytacji i muzycznej na obowiązkową próbę na godz. 10.30!
W Koncercie Laureatów występują zdobywcy Grand Prix oraz laureaci I, II i III miejsca kategorii recytacji i muzycznej.