XVII Ogólnopolskiego Festiwalu Herbertowskiego
wszystkie kategorie
Kategoria recytacji – gimnazjum
Nagrodzeni: | |
Aleksandra Dudyk | Bialskie Centrum Kultury Klub Kultury Scena w Białej Podlaksiej |
Marta Tchórzewska | Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Gimnazjum nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim |
Lubomir Ziółek | Zespół Szkół Gimnazjum nr3 w Krężnicy Jarej |
Wyróżnieni: | |
Łucja Kiełbińska | Gimnazjum Nr 5 im. Sybiraków w Zamościu |
Karolina Polkowska | Gimnazjum w Niemcach |
Natalia Psujek | Gimnazjum Publiczne im. Polonii Francuskie w Trawnikach |
Barbara Stojek | Gimnazjum nr 16 w Lublinie |
Julia Wierzbik | Gimnazjum nr 1 im. Antoniego Norberta Patka w Piaskach |
Kategoria recytacji – szkoły ponadgimnazjalne
Nagrodzeni: | |
Laura Bogusławska |
Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie |
Marta Łaska |
Bialskie Centrum Kultury Klub Kultury Scena w Białej Podlaskiej |
Agata Popławska |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie |
Małgorzata Stopyra |
Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie |
Magdalena Zarembska | Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie |
Wyróżnieni: | |
Dominika Bober | Liceum Plastyczne im Bernarda Morando w Zamościu |
Weronika Janczak |
II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie |
Kacper Fidecki |
II Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Krasnymstawie |
Konrad Sawczuk |
I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego w Białej Bodlaksiej |
Patryk Widz | Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju |
Magdalena Żuk | Bialskie Centrum Kultury Klub Kultury Scena w Białej Podlaskiej |
Kategoria muzyczna – szkoły ponadgimnazjalne
Nagrodzeni: | |
Patrycja Krzyszczuk Karolina Stacharska Kinga Wiązek Ewa Zgórska |
Gminny Ośrodek Kultury w Puchaczowie |
Klaudia Krzysztoń Natalia Kędzierawska Urszula Rymarska Mateusz Grzywaczewski |
II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie |
Michalina Kurowska Zuzanna Nykiel Przemysław Bieniek Paweł Kasprzak Bartłomiej Wyszyński Julia Baszak Piotr Kulik |
XXI LO im. św. Stanisława Kostki w Lublinie |
Aleksandra Mazur Izabella Szumorek Marcin Polak Remigiusz Skwarek Damian Stróżek |
Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie |
Weronika Michalczuk Paula Peszuk Adrian Litewka Daniel Smyła |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej |
Anna Śledź Mateusz Pańkowski Jakub Wójcik |
Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie |
Kinga Wójcik Małgorzata Gawin |
XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta w Warszawie |
wyróżnieni: | |
Magda Dąbrowska | II Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie |
Natalia Krysa | Zespół Szkół Nr1 im.C.K.Norwida w Świdniku |
Sara Kusio Aleksandra Kukiełka Karolina Pudlak |
II Liceum Ogólnokształcace w Lubartowie |
Mateusz Majewski |
XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie |
Kategoria plastyczna – gimnazjum
Nagrodzeni: | |
Natalia Kwiatkowska | Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Lublinie |
Dominika Kurębska | Zespół Szkół w Krężnicy Jarej Gimnazjum Nr 3 Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki |
Julia Radomska | Gimnazjum nr 10 |
Karolina Wasyluk | Gimnazjum im. ks. Stanisława Staszica w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie |
Wyróżnieni: | |
Magdalena Dąbrowska | Gimnazjum im. ks. Stanisława Staszica w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie |
Angelika Lukas | Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach |
Aleksandra Pawlik | Gimnazjum nr 10 w Lublinie |
Aleksandra Pitucha | Gimnazjum św. Stanisława Kostki |
Klaudia Wiszniewska | Gimnazjum nr 4 im. Z. Herberta w Elblągu |
Paulina Wójcik | Gimnazjum Publiczne im. Polonii Francuskiej w Trawnikach |
Kategoria plastyczna – szkoły ponadgimnazjalne
Nagrodzeni: | |
Oliwia Bucińska | III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie |
Agnieszka Chrycuniak | Liceum Plastyczne w Zamościu |
Katarzyna Grabowska | III L.O. im Unii Lubelskiej w Lublinie |
Aleksandra Pisarek |
IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dr Tytusa Chałubińskiego w Radomiu |
Emialia Rząd | Technikum w Lublinie |
Gabriela Szponar | II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku |
Wyróżnieni: | |
Julia Bielińska |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach |
Marcelina Furmańska |
Zespół Szkół Nr 2- Liceum Ogólnokształcące im. B. Głowackiego w Opatowie |
Norbert Jusiak |
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie |
Natalia Kuta |
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie |
Dagmara Mariańska | Liceum Ogólnokształcące w Warszawie |
Laura Szozda | Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie |
Malwina Szydłowska | III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie |
Agnieszka Wróbel | Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki |
Klaudia Żóraw |
Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Staszica w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie |
Kategoria fotograficzna – gimnazjum
Nagrodzeni: | |
Aleksandra Antoniak | Gimnazjum im. św. Stanisława kostki w Lublinie |
Laura Bogusz | Gimnazjum Publiczne im. Polonii Francuskiej |
Michał Pałyska | Gimnazjum nr 1 w Niedrzwicy Dużej |
Wyróżnieni: | |
Klara Chwaluk |
Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej |
Zofia Ćwir | Gimnazjum przy Zespole Szkół nr 1 w Krasnymstawie |
Dagmara Pociupany | Gimnazjum nr 10 w Lublinie |
Kategoria fotograficzna – szkoły ponadgimnazjalne
Nagrodzeni: | |
Olga Bogdańska | II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Lublinie |
Anna Laszuk |
Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej |
Natalia Mrowca | III L.O. im Unii Lubelskiej w Lublinie |
Agnieszka Pruniewicz | Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego we Włodawie |
Katarzyna Wójtowicz |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie |
Agnieszka Wrona |
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie |
Wyróżnieni: | |
Magdalena Koleśnik |
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie |
Aleksandra Krupa | II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie |
Katarzyna Michałek | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie |
Kategoria filmowa
Nagrodzeni: | |
Teresa Czeczelewska | II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w Białej Podlaskiej |
Krzysztof Kasperek | II Liceum Ogólnokształcące im.Piotra Firleja w Lubartowie |
Dominika Zając | Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika" |
UWAGA!
Ogłoszenie wyników, prezentacja zwycięzców i wręczenie nagród nastąpi podczas Koncertu Laureatów 24 marca 2017r. o godz.12.30 w budynku naszej szkoły.
Przed koncertem zapraszamy laureatów kategorii recytacji i muzycznej na obowiązkową próbę na godz. 10.30!
W Koncercie Laureatów występują zdobywcy Grand Prix oraz laureaci I, II i III miejsca kategorii recytacji i muzycznej.