LAUREACI
XIII Lubelskiego Festiwalu Herbertowskiego
Kategoria recytacji - gimnazjum
Nagrodzeni:
Marta Łaska – ZSO Nr 4 – Publiczne Gimnazjum nr 2 w Białej Podlaskiej – op. J. Stępka
Patryk Popek – Koło recytatorskie przy szkole w Palikijach – op. U. Rogowska-Misztal
Oskar Rybaczek – Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Lublinie – op. J. Wójtowicz
Wyróżnieni:
Alicja Gąsior – Gimnazjum nr 14 im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Lublinie – op. A. Markowska
Weronika Koszołko – Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardiwskiego w Lublinie – op. M. Zagajska-Abramuk
Paulina Kuchcewicz – Gimnazjum nr 25 im. Szarych szeregów w Lublinie – op. A. Gawryluk
Kategoria recytacji – szkoły ponadgimnazjalne
Nagrodzeni:
Aleksandra Badurowicz – I Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie – op. K. Oleksiejuk
Maja Furmaga – II Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie – op. A. Maliszewska-Pokrzywa
Karolina Tabor – ZSZ im. S. Konarskiego w Opolu Lubelskim – op. M.Maciąg
Monika Zgierska – XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie – op. D. Bilińska
Wyróżnieni:
Monika Anklewicz – I Liceum Ogólnokształcące w Białej Podlaskiej – op. M. Tokarska
Jakub Skomorowski – Zespół Szkół w Piaskach – op. E. Pocheć
Krzysztof Stasiak – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach – op. E. Dobosz
Kategoria muzyczna – gimnazjum
Wyróżnieni:
Monika Bodziek – Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim
Julia Brodziak, Alicja Krawczyk, Joanna Klimczak – Gimnazjum im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie - op. A. Maziarz-Wysocka
Milena Majewska, Kamil Marzęda - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ostowie Lubelskim
Kategoria muzyczna – szkoły ponadgimnazjalne
Nagrodzeni:
Joanna Klimczak – I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie – op. A. Maziarz-Wysocka
Karolina Pilipiuk – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I.Kraszewskiego w Białej Podlaskiej – op. A. Chomicz, S.Mikołajczyk
Małgorzata Sobczyńska, Grzegorz Latkowski – XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie – op. D.Bazylewicz
Emilia Wagner – VII Liceum Ogólnokształcące im M.Konoponickiej w Lublinie – op. E.Niewiadomska
Wyróżnieni:
Dominika Boczek – VI Liceum Ogólnokształcące im. H.Kołłątaja w Lublinie – op. ks.P.Raszyński
Monika Kowalczyk – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Świdniku – op. B.Kowalczyk
Przemysław Paluch – XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie – op. W.Trybulski
Aleksandra Skorek – VI Liceum Ogólnokształcące im. H.Kołłątaja w Lublinie – op. J.Lis
KATEGORIA FOTOGRAFICZNA
OSOBY NAGRODZONE I WYRÓŻNIONE
• Olga Chodorowska -"Starość" - II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie
• Olga Chodorowska -"Czułość" - II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie
• Eliza Drobek - Gimnazjum Nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Niedrzwicy
• Anita Kalinowska - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
• Emilia Sawicka - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
• Paulina Sikora - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
• Emilia Szafraniec - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego w Zamościu
• Michalina Szuryga - Gimnazjum Publiczne im. Polonii Francuskiej w Trawnikach
• Patrycja Widomska - XIV Liceum Ogólnokształcące i m. Zbigniewa Herberta w Lublinie
KATEGORIA PLASTYCZNA
OSOBY NAGRODZONE I WYRÓŻNIONE
• Dominika Głuszczuk - I Liceumim Józefa Ignacego Kraszewskiego w Białej podlaskiej
• Emilia Karcz - Gimnazjum Nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Żerkowie
• Emma Kołodziejek - XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie
• Ewelina Kostka - Gimnazjum Nr 10 im. im.ks. Jana Twardowskiego w Lublinie
• Kamila Krzywoń - Gimnazjum Nr 122 im. Charles`a de Gaulle`a w Warszawie
• Ewelina Pieńkowska - I Liceum im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Białej Podlaskiej
• Aleksandra Sęczyk - I Liceumim Józefa Ignacego Kraszewskiego w Białej podlaskiej
• Diana Solyarskaya - Zespół Szkół Nr 106 w Warszawie